Nocleženka

Nocleženka je poukaz, který člověku bez domova umožní strávit noc v teple. Nezahrnuje však pouze nocleh samotný, ale i další pomoc a rozvoj služeb pro lidi bez domova.

Smajty

Lubomír Mráz je výtvarník z města Aš. Od svých šesti let je kvůli vrozené nemoci svalů odkázán na invalidní vozík a péči jiné osoby.

Za sklem

Za sklem o. s. je nezisková organizace, jejímž posláním je nabízet osobám s poruchou autistického spektra (PAS) takovou podporu, aby mohly žít, pracovat a vzdělávat se v běžném prostředí.

Barcelona Bros

Matěj a Šimon se rozhodli vrhnout svůj talent a schopnosti do tvorby báječných reklamních kampaní. Získali šanci reprezentovat Česko v roce 2022 na evropském festivalu kreativní komunikace ADCE v Barceloně, a to jsme nemohli nechat bez povšimnutí.

V síti

Na podzim roku 2017 oslovila jedna z telefonních společností režiséra Víta Klusáka, zda by pro ně nenatočil virální video, které by naléhavým způsobem upozornilo na strmě vzrůstající čísla zneužitých dětí na českém internetu. Toto téma si podle nás zaslouží skutečnou pozornost, neváhali jsme proto ani minutu a stali jsme se partnerem filmu. Jméno naší agentury v závěrečných titulcích tedy není omyl. :)

Velké nic

Dokumentární tragikomedie o českém pojetí pandemie Covid-19. Byli jsme best in Covid? Kdo měl plán: lidstvo nebo virus? A co nás to naučilo o nás? Filmový štáb Víta Klusáka (V síti) a Mariky Pecháčkové se na jaře 2020 vydal do prázdných ulic a dva roky sledoval reakce české společnosti na pandemii Covid-19 v odrazu vládních nařízení.

Volejte řediteli