Plus4U

Náš úkol

Plus4U poskytuje lidem, živnostníkům, firmám a organizacím chytrá on-line řešení pro komunikaci, spolupráci a sdílení informací. Naším úkolem je zajištění komunikace vybraných služeb +4U Mobile a +4U OSVČ na sociálních sítí, ale i dalších on-line kanálech, která si získá patřičnou pozornost a zajistí příliv nových uživatelů.

 

+4U Mobile

Virtuální mobilní operátor +4U Mobile byl první službou, jejíž komunikace jsme se na sociálních sítích ujali.

 

Jak jsme na to šli

Vzhledem k tomu, že drtivá většina z nás si nedokáže představit jediný den bez telefonu, rozhodli jsme se založit komunikaci na tom, jak nás smartphone, ale i náš operátor, celým dnem provází. Propojuje nás s okolním světem, čteme si díky němu zprávy našich nejbližších, přátel či známých, hledáme spojení MHD, dopravní informace, počasí, virtuálně nám dohazuje potenciální partnery, sleduje a měří naši pohybovou aktivitu atd.

Naší snahou tedy bylo neustále ukazovat, že s vhodně nastavenými balíčky mobilního operátora je život prostě a jednoduše snazší. Claim JEDEME V TOM S VÁMI se proto stal zastřešující linkou celé digitální komunikace.

 

+4U OSVČ

Další vychytanou službou ze světa Plus4U je internetová aplikace +4U OSVČ určená pro české živnostníky, drobné podnikatele a freelancery, kteří nechtějí ztrácet čas složitým vypisováním faktur a vyplňováním formulářů pro státní správu. V tomto případě jsme, jako správní krejčí, nejprve ušili postavičku Františka, který se stal brand ambasadorem a zárověň průvodcem uživatelů v rámci celé služby.

 

Jak jsme na to šli

František je živnostník, který se denodenně potýká s problémy, které mu přináší život. František si libuje v ironii, nechybí mu smysl pro humor a správný nadhled. Občas mluví vážně, občas si dělá legraci, občas komentuje aktuální dění, roční období nebo glosuje třeba EET. S Františkem můžete poklábosit zejména na Facebooku, ale můžete se s ním setkat také i jinde, avšak kdykoliv se s ním setkáte, tak vězte, že to je naše práce.

Co a pro koho

Klient

Plus4U

Služby

Facebook, Comunity management, FB Ads kampaně, PPC kampaně