Fairy Blog
Naše nápady a názory.
Hledáme Hledače

Naše krejčovská dílna hledá nového krejčího nebo švadlenku. Pomůžeš nám najít ty správné značky, jejichž příběhy budeme šít?

Kdo jsme a co děláme?

Jsme Fairy Tailors, deset kluků a holek, kteří se věnují budování značek a komunikaci na sociálních médiích. Některé z našich klientů určitě budeš znát – jsou to například Teekanne, Hellmann’s, Rama, Knorr nebo TV Nova.

 

Proč tě potřebujeme?

Někdy noví klienti osloví nás, někdy oslovíme my je. Ale co Ti budeme povídat, čím víc rosteme, tím méně máme času na hledání těch správných značek, kterým bychom mohli pomoci. Proto oceníme, když si vezmeš na starost tenhle první krok a staneš se Hledačem, který nám pomůže najít ty správné klienty.

 

Co budeš dělat?

Když nevíš, co hledáš, tak to určitě nenajdeš. Proto Ti nejdříve ukážeme, co přesně děláme, jak to děláme, proč to děláme, k čemu to je našim klientům vlastně dobré a podobně. Až tomu porozumíš, bude Ti jasné, koho hledat.

A pak se do toho dáš. A Facebook, Instagram a LinkedIn budou Tví nejoddanější pomocníci. A budeš pátrat po značkách, které mají na víc.

Které neví, kdo jsou. Které říkají něco jiného, než si o nich myslí zákazníci. Které neumí srozumitelně říct, co si myslí. Které neumí udělat pořádnou digitální kampaň. Nebo které prostě potřebují svěží nápady.

Výsledkem Tvé práce bude seznam značek, pro které bychom mohli pracovat. Jejich oslovení už můžeš nechat na nás. I když – pokud Tě baví business development, rádi Tě časem přibereme do party, ve které domlouváme své obchody.

 

Kdo jsi?

Na sociálních sítích jsi jako doma. Bez publikování hezké fotky na Instagramu by Tvůj výšlap na Sněžku neměl smysl a z fleku vyjmenuješ tři značky, jejichž facebooková komunikace stojí za to.

Máš smysl pro business a víš něco o marketingu. Pokud studuješ nebo máš něco vystudováno, nejspíš to budou mediální studia, management, marketing a tak podobně.

Taky poznáš dobrý vizuál od špatného. A oceníš kvalitní text.

Rozhodně jsi zodpovědný a pečlivý člověk. A chodíš včas. A bereš telefon. A když ho zrovna nemůžeš vzít, za chvilku zavoláš.

 

Kolik času Ti práce u nás zabere?

Pro začátek to vidíme tak na 10 hodin týdně. Budeš mít velkou časovou flexibilitu, ale minimálně jednou týdně se budeme vídat osobně v kanceláři.

 

Co za to dostaneš?

Peníze. Pro začátek 100 Kč / hod. Až se zapracuješ, rádi Ti ještě přidáme.
Zkušenosti. Takové, které ve škole nezískáš. Práci s lidmi, kteří jsou ve svém oboru opravdu dobří a mají si navzájem co dát.

Pokud máš zato, že hledáme právě Tebe, na nic nečekej a napiš mi na ondra@fairytailors.cz. Nezapomeň mi poslat odkaz na svůj profil na LinkedInu (a nebo dej do přílohy své CV) a pár slov o sobě. Díky!

Těšíme se na vaši zprávu!